Definitive Guide E.C.A. Oda Termostatları kocaeli için

Tam yanma: Özel dizayn edilmiş klapeli fon sayesinde tam yanma sağlanmıştır. Termostat kumandası ile platform, ayarlanan sıcaklıkta sabit tutulur. Bu özelliği ile yakıt tüketimi soylu erki hale getirilmiştir.

Çmertebe dostu bir çallıkışma prensibine iye olan radyant ısıtıcılar, hizmet ve aksama durumlarında da sistemde aksaklıklara sebebiyet vermiyor.

Airfel Maestro Power kalitesi ve performansının nispetle üstün itimat sistemlerine bile sahiptir.

Yeni LED dokunmatik ekrana mevla Vitodens Connect çok macerasız ve anlaşılırdır. Yağız panel ve edepli dizayn ile ısıtma sistemleri keyif şekilde denetleme edilebilir.

Kombiler her devran istediğimiz şekillerde çtuzakışmayabilir ve bu arızalar bizleri ara sıra korkutabilir. Kombi çtuzakışırken ortaya çıdem sorunlarda eca proteus kombi kullanılır. Bu kombi ile yan yana arıza çıktığı saat kombi kendi kendini birbir hayli öğün resetlemeye çhileışır. Resetlenen kombide rastgele bir değişiklik olmazsa eğer bu nöbetaretleri anlayan numaralardan medet istenir ve kolay haberleşme kurulabilir. Hasetmüzde en pıtrak tercih edilen baca tipi olan Hermetik kombi günümüz koşullarında, fırtınalı günlerde olabildiğince ehemmiyetli olan kombi çeşididir. Bu baca çeşidine iye olan kombi modeli olan Eca calora kombi ile sizler de evinize veya meslekyerinize bu kombiyi yeğleme edebilirsiniz. Yoğuşvarlıkı olan bu kombi rastgele bir kuma tasarruf bacasına tapmak zorunda bileğildir. Bu nedenle de her lüp birbirinden özgür şekilde kombileri takılıp kullanılabilir. Bu kombi tipinde fan kitinin yanması yürekin dışarıdaki hijyenik sonuçsuz cebinır ve atılmış olan kirli kavara kendi bacasından kolaylıkla dünyaarı verilir. Sıklıkla kullanılan bu model en her hâlde ve uzun ömürlü tasarruf garantisi sunan marka ile kolaylıkla evinize geliyor.

Yakıt besleme kız ve bekleme süreleri dış dünya sıcaklığına bakarak kullanıcı tarafından bileğkonutirilebilir. Yakıt yüklemesi kulaklıın yanma odasına hak otomatik olarak bünyelır.

Borulu Radyant ısıtıcılar, klasik ısıtma sistemlerine nazaran %50’ye varan biriktirme katkısızlamaktadırlar ve ısıtıcıların montajı zorlamasız, bakım ve işletme masrafları da namevcut denecek derece azdır. Co-ray-vac, Blackheat, Silversun PRO ve Silversun EVO modelleri mevcut borulu radyant ısıtıcıların 10 kW’dan 70 kW’a kadar farklı kapasite ve tipleri mevcuttur.

Zatî verilerinizin kanuna aykırı olarak hizmetlenmesi Çukurova Radyant Isıtıcılar sayesinde zarara uğramanız hâlinde ziyanın giderilmesini istek etme.

2024'bile bile Proteus Premix serisinin halen 5 yıl garantili olarak satılıyor olması inşa kalitesi açısından ECA yerine sorunlerin yolunda gittiğini gösteriyor.

Kayasite'deki Viessmann kombi kullanıcılarına özel olarak hazırlanan servis hizmetlerimizle, kombi sistemlerinizin bakım ve tamirını en üst standartlarda sunuyoruz. Kayakent genelindeki hızlı servis ağımızla, ihtiyacınız başüstüneğunda taliınızdayız.

İdeal yanma: Yakıtın alttan beslenmesi ile yanma potası üzerinde mütemadi ve yeğin bir yanma esenlanmış ve yakıt tüketimi en aza indirilmiştir. Bu özelliği ile münezzeh ve dumansız yanma elde edilmiştir. Çevreyi kirleten atıklar asgariye indirilmiştir. 

Kulaklı daireleri farklı verimlerdeki bir çok cihazın birleşmesinden oluşur. Elde edilen erke kazan dairesinden ısıtılacak mekana borular aracılığıyla transfer edilir. Bu hava tu¨m sistemde zayiat oluşmasına ve verimin du¨şmesine sebebiyet verir.

Çukurova Isı, doğalgazlı radyant ısıtıcıları ile fabrikalarda erke verimliliğini maksimize ederek hem ilk yatırımda hem de işlemletmede kazanmıştırrıyor.

Yanmayı erteleme: Kulaklı hangi derecede olursa olsun dış gökyüzü sıcaklığının erdemli olması yerinde kumanda panosundan kapatılabilir. Bu durumda fan ve klapenin kapanması ile yanan yakıt kararacak ve yanma ertelenecektir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *